Tescoma Skleněná poklice UNICOVER, 32 cm, 32 cm
Výrobce: Tescoma
Skladem
Sleva platí do vyprodání zásob
379 Kč Ušetříte 55%
169 Kč
Popis
Popis
Chcete svou pánev používat také k dušení či vaření? Pak se neobejdete bez poklice! Skleněná poklice UNICOVER skvěle sedne na pánve i nádobí TESCOMA, a vy tak můžete maximálně využít jejich potenciál. Je vyrobena z masivního odolného skla, proto vám bude sloužit dobře a dlouho. Je určena pro kulaté pánve TESCOMA příslušného průměru, lze ji však použít i pro jiné pánve a nádobí s vhodným okrajem.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 118020 |
|---|---|
| Výrobce |
Tescoma |
| EAN | 8595028451344 |
| Barva | čirá |
| Velikost | 32 cm |
| Materiál | plast + sklo |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Průměr | 32 cm |
| Myčka | Ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.