Popis
Popis
Televizní stolek s dvířky Barva: craft bílý/craft zlatý Rozměry (šxvxh): 118 x 43 x 43 cm Materiál: LTD 16 mm Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 227150 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 43cm |
| Šířka | 118cm |
| Hloubka | 43cm |
| Styl | Moderní |
| Osvětlení | bez osvětlení |
| Vlasnosti | bez koleček |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.