Popis
Popis
Televizní stolek s dvířky Barva: dub sonoma (korpus)/bílý lesk (dvířka) Materiál: lamino 16 mm Rozměry (šxvxhl): 130 x 44 x 44 cm Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 179775 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 44cm |
| Šířka | 130cm |
| Hloubka | 44cm |
| Styl | Moderní |
| Osvětlení | bez osvětlení |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ano |
| Vlasnosti | s dvířky,bez koleček |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.