Popis
Popis
Stojan nejen na květiny. Barva: bílá/dub sonoma Materiál: DTD/kov Rozměry (šxvxh): 36 x 106 x 23,5 cm - tloušťka tyče je 1,6 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 256664 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| EAN | 8596608008453 |
| Materiál | kov,lamino |
| Výška | 106cm |
| Šířka | 36cm |
| Hloubka | 24cm |
| Požadované vlastnosti | s policemi (policová) |
| Typ | regál |
| Styl | Designové |
| Počet polic | 6 polic |
| Umístění | do jídelny,do kuchyně,do obývacího pokoje |
| lesk | ne |
| Doplňky k regálům | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.