STARLING botník, dub sonoma - II. jakost, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Výrobce: S.A. CBA MEUBLES
Skladem
1 850 Kč
Popis
Popis
Policový botník francouzského výrobce v oblíbeném dekoru dub sonoma - II. jakost Zboží je vystaveno na naší prodejně. Jedná se o smontovaný kus, který si v tomto stavu odebíráte z prodejny (případnou demontáž si provádíte sami).Před odebráním je možné si jej prohlédnout. Nemáme originální obaly = je možný pouze osobní odběr. Závady: - pravá bočnice - naprasklý zadní horní roh - levá bočnice - uštípnutý zadní spodní roh Barva: dub sonoma Rozměry (šxhxv): 54,6 x 35,3 x 108,4 cm Materiál: lamino (tloušťka 12 a 15 mm)
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588112 |
|---|---|
| Výrobce |
S.A. CBA MEUBLES |
| Barva | hnědá |
| Typ botníku | policový,botníková skříň |
| Se zrcadlem | ne |
| Příslušenství | ne |
| Hloubka botníku | 35 cm |
| Šířka botníku | 55 cm |
| Výška botníku | 108 cm |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| Typ zboží | botníky |
| Dekor dřeva | dub sonoma |
| Nejprodávanější barva | dub sonoma |
| Materiál botníku | lamino |
| Počet párů bot v botníku | 14 ks |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.