Popis
Popis
Hledáte místo, kde bude moci váš domácí mazlíček běhat, kde se mu jen zachce? S touto ohrádkou Rodrigo je to možné! Mazlíčci jsou zkrátka jedním z nás a díky této ohrádce si mohou užívat svobodu ve svém vlastním království. Ohrádku můžete nakonfigurovat podle potřeb a když mazlíčkovi do prostoru přidáte několik oblíbených hraček, pelíšek a misku s vodou, vytvoříte mu naprosto dokonalý domov. Konektory z kvalitního ABS plastu a 40 stahovacích pásků zajišťují, že ohrádka zůstane stabilní a bezpečná. S velikostí pletiva 2,5 cm můžete své mazlíčky i pozorovat a to bez obav o jejich bezpečnost. Vytvořte si nyní pro své malé čtyřnohé přátele radost a poskytněte jim domov snů s touto ohrádkou Rodrigo ještě dnes! Specifikace produktu: Kvalitní zpracování Velikost dle potřeb Sada obsahuje: 12x Kovový síťový panel 26x konektor (24 + 2 extra) 1x gumová palička 12x protiskluzová podložka 40x stahovací páska 1x Návod (EN, IT, DE, FR, ES)
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | LPI01H |
|---|---|
| Výrobce |
SONGMICS |
| EAN | 6955880327768 |
| Materiál | Plast, Ocel |
| Výška | 46 cm |
| Šířka | 143 cm |
| Hloubka | 73 cm |
| Hmotnost | 3,9 kg, 3.90 kg |
| Šířka panelu | 35 cm |
| Výška panelu | 45 cm |