Popis
Popis
Skříňka na TV Barva: dub sonoma Materiál: DTD laminovaná, kovové úchytky Rozměry (šxvxh): 90 x 190,8 x 47
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 212809 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 191cm |
| Šířka | 90cm |
| Hloubka | 47cm |
| Požadované vlastnosti | s plnými dvířky,se zadní stěnou |
| Typ | regál |
| Styl | Klasický |
| Umístění | do jídelny,do obývacího pokoje |
| Původ | slovenský výrobek |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.