Popis
Popis
Šatní skříň čtyřdveřová se zrcadlem Moderní provedení v barvě borovice andersen v kombinaci s dubem april dokonale doplní váš interiér. Skříň obsahuje praktická zrcadla. Je vyrobena z kvalitní LTD desky. Barva: borovice andersen/dub april Rozměry (šxhxv): 201 x 58 x 214 cm Materiál: LTD (lamino), plastové úchyty Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 239737 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 214cm |
| Šířka | 201cm |
| Hloubka | 58cm |
| Typ | kombinovaná |
| Styl | Moderní |
| Počet dveří | čtyřdveřové |
| Se zrcadlem | ano |
| Počet polic | 5 polic |
| Umístění | do ložnice |
| jednobarevná | ne |
| bez zrcadla | ne |
| velká | ano |
| s velkým zrcadlem přes celé dveře | ano |
| Počet šatních tyčí | 1 šatní tyč |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.