Popis
Popis
Skříň s posuvnými dveřmi Materiál: lamino Rozměry: šířka: 120 cm hloubka: 61 cm výška: 190 cm Barva: beton, bílá Dodání v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 229024 |
|---|---|
| Výrobce |
Forte |
| EAN | 8596608025870 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 190cm |
| Šířka | 120cm |
| Hloubka | 61cm |
| Typ | šatní |
| Styl | Moderní |
| Rohová skříň | ne |
| Počet dveří | dvoudveřové |
| Se zrcadlem | ne |
| Počet polic | 2 police |
| S osvětlením | Ne |
| Umístění | do dětského pokoje,do ložnice,do předsíně |
| Příslušenství | ne |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| úzká | ne |
| bez zrcadla | ano |
| možnost dokoupit nástavec | ne |
| velká | ano |
| s posuvnými dveřmi | ano |
| s velkým zrcadlem přes celé dveře | ne |
| s nástavcem | ne |
| se šuplíky | ne |
| Počet šatních tyčí | 2 šatní tyče |
| možnost dokoupit police | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.