Popis
Popis
Šatní skříň Barva: dub sonoma/bílý lesk Materiál: lamino 16 mm Rozměry (šxvxhl): 60 x 198 x 44 cm Stříbrné úchytky jsou vyrobeny z tvrzeného PVC. Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 178588 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 198cm |
| Šířka | 60cm |
| Hloubka | 44cm |
| Typ | šatní |
| Styl | Moderní |
| Počet dveří | jednodveřové |
| Počet polic | 2 police |
| Umístění | do ložnice,do předsíně |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ano |
| úzká | ano |
| bez zrcadla | ano |
| Počet šatních tyčí | 1 šatní tyč |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.