Popis
Popis
Dvoudveřová skříň rozměry [cm] 104 x 56 x 205 (š x h x v) masiv borovice povrchová úprava - voskované v medovém odstínu šatní skříň, 1 velká zásuvka kovové zdobené úchyty Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 178631 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Materiál | masiv |
| Výška | 205cm |
| Šířka | 104cm |
| Hloubka | 56cm |
| Typ | šatní |
| Styl | Rustikální |
| Počet zásuvek | 1 zásuvka |
| Počet dveří | dvoudveřové |
| Počet polic | 1 police |
| Umístění | do ložnice,do předsíně |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| úzká | ano |
| bez zrcadla | ano |
| se šuplíky | ano |
| Počet šatních tyčí | 1 šatní tyč |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.