Popis
Popis
Set stylových konferenční stolků z dýhované MDF v odstínu zlatého dubu a ocelovými nohami v černé barvě Barva: - dub zlatý/ černá Rozměr stolků (šxvxh): 40 x 41 x 40 cm, 60 x 49 x 60 cm Materiál: Kombinace dýhované MDF a práškově lakované oceli - elegantní stolky v industriálním stylu mají desku z dýhované MDF v odstínu zlatého dubu - stojí na úzkých práškově lakovaných ocelových nohách v černé barvě, využít je můžete jako konferenční nebo odkládací stolky ve vašem obývacím pokoji či hale Dodání v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 246269 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001184836 |
| Výška | 49cm |
| Hloubka | 60cm |
| Materiál desky | MDF |
| Typ | odkládací |
| Styl | designový |
| Tvar desky | trojúhelníkový |
| Rozkládací | ne |
| Materiál nožek | Kov |
| jednobarevná | ne |
| lesk | ne |
| šířka | 60cm |
| Odkládací plocha pod deskou | ne |
| Otočný | ne |
| Set více stolků | ano |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| S taburety | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.