Popis
Popis
Rozkládací sedačka ve tvaru U Materiá: kombinace látky a ekokůže Potahová látka: Sawana 16 = hnědá Potahová ekokůže: Soft 33 = béžová Fotografie rozložené sedačky a sedačky s rozměry je pouze ilustrativní, jiná barva! jiná barva! Rozměr (šxvxh): 355 x 80 x 165 cm Prostor po rozložení na spaní (šxh): 305 x 126 cm -výška sedu: 38 cm -hloubka sedu: 60 cm cm - Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 247375 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| Velikost | velká |
| Materiál | kombinace látky a ekokůže |
| Hloubka | 355 cm,165 cm |
| Typ | ve tvaru U |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 38 cm |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ne |
| Výška (celková) | 80 cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 305 cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 126 cm |
| dvoubarevná | ano |
| možnost doobjednání taburetu | ano |
| Polštáře | s dekoračními polštáři |
| s křeslem (v ceně) | ne |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| s taburetem (v ceně) | ne |
| se záhlavníkem | ne |
| vysoká záda | ne |
| na každodenní spaní | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.