Popis
Popis
Šatní skříň Tento sektorový systém je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru. Skříň má 2 dveře a 1 zásuvku. Uvnitř skříně je prostor se šatní tyčí. Materiál: kvalitní lamino s ABS hrany ( 0,5-0,8 mm ), úchyty - kov Barevné provedení: jasan tmavý Rozměry (šířka x hloubka x výška): 96 x 58 x 192 cm Dodáváme v demontovaném stavu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 251389 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 192cm |
| Šířka | 96cm |
| Hloubka | 58cm |
| Typ | šatní |
| Styl | Moderní |
| Počet zásuvek | 1 zásuvka |
| Rohová skříň | ne |
| Počet dveří | dvoudveřové |
| Se zrcadlem | ne |
| S osvětlením | Ne |
| Umístění | do ložnice,do obývacího pokoje |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| úzká | ne |
| bez zrcadla | ano |
| možnost dokoupit nástavec | ne |
| velká | ano |
| s posuvnými dveřmi | ne |
| s velkým zrcadlem přes celé dveře | ne |
| s nástavcem | ne |
| se šuplíky | ano |
| Počet šatních tyčí | 1 šatní tyč |
| možnost dokoupit police | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.