Popis
Popis
Šatní skříň, bílá. Korpus i dvířka jsou z kvalitní LTD v barvě matná bílá. Lamino je odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, hraněné ABS páskou. Jasně viditelná struktura dřeva. V pravé třetině skříně jsou 3 zásuvky a za dvířky 2 police, nalevo volný prostor se šatníkovou tyčí, nahoře nádstavec se 3 dvířky. Výška: 193 cm Šířka: 127 cm Hloubka: 55 cm Materiál: LTD (lamino) Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 231047 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 193cm |
| Šířka | 127cm |
| Hloubka | 55cm |
| Typ | kombinovaná |
| Styl | Klasický |
| Počet zásuvek | 3 zásuvky |
| Rohová skříň | ne |
| Počet dveří | třídveřové |
| Se zrcadlem | ne |
| Počet polic | 2 police |
| S osvětlením | Ne |
| Umístění | do ložnice,do předsíně |
| Příslušenství | ne |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| úzká | ne |
| bez zrcadla | ano |
| velká | ano |
| s posuvnými dveřmi | ne |
| s velkým zrcadlem přes celé dveře | ne |
| s nástavcem | ano |
| se šuplíky | ano |
| Počet šatních tyčí | 1 šatní tyč |
| možnost dokoupit police | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.