Popis
Popis
Šatní skříň 255, bílá/bílá. Šatní skříň s křídlovými shrnovacími dveřmi v moderním provedení. Výhodou tohoto systému dveří je volný přístup do celé skříně. Korpus je z kvalitní LTD desky bílé barvy. Dveře jsou v barvě bílé doplněné zrcadlem. Skříň obsahuje praktické LED osvětlení v ceně. Uspořádání polic viz obrázek. Výška: 219 cm Šířka: 255 cm Hloubka: 65 cm Barva podrobně: bílá/zrcadlo Materiál: LTD (lamino) Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 231002 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 219cm |
| Šířka | 255cm |
| Hloubka | 65cm |
| Typ | kombinovaná |
| Styl | Moderní |
| Počet zásuvek | 4 zásuvky |
| Rohová skříň | ne |
| Počet dveří | dvoudveřové |
| Se zrcadlem | ano |
| Počet polic | 10 polic |
| S osvětlením | Ano |
| Umístění | do ložnice,do obývacího pokoje |
| Příslušenství | ne |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| úzká | ne |
| bez zrcadla | ne |
| možnost dokoupit nástavec | ne |
| velká | ano |
| s posuvnými dveřmi | ne |
| s velkým zrcadlem přes celé dveře | ano |
| s nástavcem | ne |
| se šuplíky | ano |
| Počet šatních tyčí | 2 šatní tyče |
| možnost dokoupit police | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.