Popis
Popis
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Rozměry (šxvxh): 280 x 220 x 60 cm Materiál: LTD Barva: dub sonoma - skříň má aluminiové kování a lišty - možnost dokoupení praktického bočního regálu nebo zásuvek do vnitřního prostoru skříně Dodáváno v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 249611 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 220cm |
| Šířka | 280cm |
| Hloubka | 60cm |
| Typ | šatní |
| Styl | Moderní |
| Rohová skříň | ne |
| Počet dveří | čtyřdveřové |
| Se zrcadlem | ne |
| Počet polic | 12 polic |
| S osvětlením | Ne |
| Umístění | do ložnice,do obývacího pokoje,do předsíně |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| úzká | ne |
| bez zrcadla | ano |
| možnost dokoupit nástavec | ne |
| velká | ano |
| s posuvnými dveřmi | ano |
| s velkým zrcadlem přes celé dveře | ne |
| s nástavcem | ne |
| se šuplíky | ne |
| Počet šatních tyčí | 2 šatní tyče |
| možnost dokoupit police | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.