Popis
Popis
Šatní skříň Šatní skříň s posuvnými dveřmi v moderním provedení. Korpus z kvalitního LTD je v bílé matné barvě. Dveře jsou osazeny zrcadlem. Uspořádání polic viz menší obrázek. Hrany u skříně jsou ohraničeny ABS páskou a skříň má hliníkové pojezdy. Výška: 215 cm Šířka: 250 cm Hloubka: 60 cm Barva: bílá Materiál: LTD Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 202241 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 215cm |
| Šířka | 250cm |
| Hloubka | 60cm |
| Typ | kombinovaná |
| Styl | Moderní |
| Počet dveří | třídveřové |
| Se zrcadlem | ano |
| Počet polic | 6 polic |
| Umístění | do ložnice,do obývacího pokoje,do předsíně |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| velká | ano |
| s posuvnými dveřmi | ano |
| s velkým zrcadlem přes celé dveře | ano |
| Počet šatních tyčí | 2 šatní tyče |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.