Popis
Popis
Sada 3 stolků z masivní borovice voskované v medovém odstínu. Barva: medová Rozměr velkého stolku(šxvxh): 66 x 54 x 42 cm Rozměr středního stolku (šxvxh): 52 x 47 x 37 cm Rozměr malého stolku (šxvxh): 38 x 40 x 32 cm Materiál: masiv borovice voskovaná Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 242077 |
|---|---|
| Výrobce |
Idea |
| Výška | 54cm |
| Hloubka | 42cm |
| Materiál desky | masiv |
| Typ | odkládací |
| Styl | Klasický |
| Tvar desky | obdélníkový |
| Rozkládací | ne |
| Materiál nožek | masiv |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| šířka | 66cm |
| Odkládací plocha pod deskou | ne |
| Otočný | ne |
| Set více stolků | ano |
| s kolečky (pojízdné) | ne |
| S taburety | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.