Rozkládací rohová sedačka PARDUS L, pravá, fialová/bílá DOPRODEJ
Výrobce: ROBERT MEBLE
Skladem
20 420 Kč
Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka, pravá Potahová látka: kronos 3 = fialová látka/madryt 120 = bílá ekokůže Součástí jsou polštáře se zapínáním na zip. Celočalouněná, vhodná do prostoru. Obrázek rozložené sedačky je ilustrativní (jiná barva)! Opěrka zádové části je v totožné barvě a látce sedáku, nikoli v ekokůži jak znázorňuje ilustrace. Rozměr (šxvxh): 250 x 76 (67 cm bez polštářů) x 205 cm Ložná plocha (šxh): 205 x 135 cm Výška sedu: 42 cm Hloubka sedu: s polštáři 48 cm, bez polštářů 68 cm Materiál: pružina vlnitá, owata, polyuretanová pěna T30 Nohy kovové chromované. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 587847 |
|---|---|
| Výrobce |
ROBERT MEBLE |
| EAN | 8596608027782 |
| Barva | bílá,fialová |
| Velikost | Střední |
| Materiál | kombinace látky a ekokůže |
| Hloubka | 250 cm,205 cm |
| Typ | rohová |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 42 cm |
| Materiál nožek | kovové nožky |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ne |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | pravá |
| Výška (celková) | 76 cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 205 cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 135 cm |
| dvoubarevná | ano |
| pružinová matrace | ano |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| Polštáře | s polštáři za zády,s dekoračními polštáři |
| s křeslem (v ceně) | ne |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| s taburetem (v ceně) | ne |
| se záhlavníkem | ne |
| vysoká záda | ne |
| na každodenní spaní | ne |
| omyvatelná | ne |
| polštáře na zip | ano |
| Typ zboží | rohové sedačky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.