Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka Sedačka je univerzální = roh lze smontovat na pravý i levý! Potahová látka: berlin 01 = šedá látka prošitá béžovou a černou nití/madryt 1100 = černá ekokůže Součástí jsou polštáře se zapínáním na zip a úložný prostor. Celočalouněná, vhodná do prostoru. Obrázek rozložené sedačky je ilustrativní (jiná barva)! Rozměr (šxvxh): 400 x 85 (80 cm bez polštářů) x 180/210 cm Ložná plocha (šxh): 376 x 147 cm Výška sedu: 40 cm Hloubka sedu: s polštáři 62 cm, bez polštářů 92 cm Rozměry úložného prostoru (šxh): 148 x 70 cm Materiál: pružina vlnitá, owata, polyuretanová pěna T30 Nohy kovové chromované. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 245823 |
|---|---|
| Výrobce |
ROBERT MEBLE |
| Velikost | velká |
| Materiál | kombinace látky a ekokůže |
| Šířka | 400cm |
| Hloubka | 210cm |
| Typ | ve tvaru U |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 40cm |
| Materiál nožek | kovové nožky |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ano |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | univerzální |
| Výška (celková) | 85cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 376cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 147cm |
| dvoubarevná | ano |
| pružinová matrace | ano |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| Polštáře | s polštáři za zády |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| se záhlavníkem | ne |
| polštáře na zip | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.