Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka Sedačka je univerzální = roh lze smontovat na pravý i levý! Potahová látka: monolith 59 = červená látka/madryt 120 = bílá ekokůže Součástí je úložný prostor. Celočalouněná, vhodná do prostoru. Obrázek rozložené sedačky je ilustrativní (jiná barva)! Rozměr (šxvxh): 260 x 71 x 260 cm Ložná plocha (šxh): 195 x 135 cm Výška sedu: 42 cm Hloubka sedu: 65 cm Materiál: pružina bonell, elastický pás, owata, polyuretanová pěna T30 Nohy dřevěné. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 245655 |
|---|---|
| Výrobce |
ROBERT MEBLE |
| Velikost | Střední |
| Materiál | kombinace látky a ekokůže |
| Šířka | 260cm |
| Hloubka | 260cm |
| Typ | rohová |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 42cm |
| Materiál nožek | dřevěné nožky |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ano |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | univerzální |
| Výška (celková) | 71cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 195cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 135cm |
| dvoubarevná | ano |
| pružinová matrace | ano |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| Polštáře | s dekoračními polštáři |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| se záhlavníkem | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.