Rozkládací rohová sedačka do L NEJBY WILUNA, pravá, voděodolná látka Monolith, béžová/tmavě hnědá
Rozkládací rohová sedačka do L NEJBY WILUNA, pravá, voděodolná látka Monolith, béžová/tmavě hnědá
Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka ve tvaru L - provedení - pravé - s úložným prostorem - voděodolná potahová látka - je celočalouněná, což umožňuje její umístění kdekoli v místnosti - s výškově nastavitelným záhlavníkem - jádro sedačky je tvořeno pružinovou matrací Obrázek rozložené sedačky jsou ilustrativní - nedpovídá potahová látka! Potahová látka: Monolith 04 - béžová látka/Monolith 29 - tmavě hnědá látka - složení 100% PES, gramáž 330 g/m², odolnost proti oděru Water Repellent - látka je pokrytá speciálním ochranným povlakem, který vytváří voděodolnou vrstvu, jež zabraňuje rychlému prosakování tekutin Rozměry (šířka x výška x hloubka): 257 x 91-102 x 171 cm Výška bez záhlavníku: 77 cm Výška sedu: 40 cm Hloubka sedu: 60 cm Plocha na spaní po rozložení: 130 x 200 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 588172 |
|---|---|
| Výrobce |
SOFT LIVING |
| Barva | hnědá |
| Šířka | 257 cm |
| Hloubka | 171 cm |
| Velikost sedací soupravy | střední |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 40 cm |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ano |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | pravá |
| Výška (celková) | 90 cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 200 cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 130 cm |
| dvoubarevná | ano |
| pružinová matrace | ano |
| Polštáře | bez polštářů |
| s křeslem (v ceně) | ne |
| s taburetem (v ceně) | ne |
| se záhlavníkem | ano |
| vysoká záda | ano |
| na každodenní spaní | ne |
| omyvatelná | ne |
| polštáře na zip | ne |
| Typ zboží | rohové sedačky |
| Materiál sedací soupravy | látka |
| Styl sedací soupravy | moderní |
| Typ sedací soupravy | rohová L |