Popis
Popis
Rozkládací pohovka - křeslo Potahová látka: monolith 48 = žlutá látka Součástí jsou polštáře se zapínáním na zip a úložný prostor. Celočalouněná, vhodná do prostoru. Rozměr (šxvxh): 96 x 85 x 105 cm Ložná plocha (šxh): 81 x 200 cm Výška sedu: 37 cm Hloubka sedu: 66 cm Rozměry úložného prostoru (šxhxv): 79 x 66 x 19 cm Výška nožek: 3,5 cm Materiál: pružina vlnitá, owata, polyuretanová pěna T25 Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 245611 |
|---|---|
| Výrobce |
ROBERT MEBLE |
| Materiál | látka |
| Výška | 85cm |
| Šířka | 96cm |
| Hloubka | 105cm |
| Typ | čalouněné,na spaní (rozkládací) |
| Styl | Moderní |
| Výška sedu | 37cm |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Umístění | do ložnice,do obýváku |
| jednobarevná | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.