Rozkládací pohovka UVIFORME 01 s dekorativními polštáři, hnědá látka
Výrobce: ELTAP
Na objednávku
8 090 Kč
Popis
Popis
Rozkládací čalouněná pohovka Materiál: látka Fotografie rozložené pohovky a její detaily jsou ilustrační, jiná barva! Barva: - hnědá látka Alova 67 Barva polštářů: - Lima 67 Rozměr (šxvxh): 132 x 62 x 70 cm Hloubka sedu: 67 cm Výška sedu: 31 cm Plocha po rozložení na spaní 210 cm x 110 cm Dodáváno v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 247095 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| Materiál | látka |
| Výška | 62cm |
| Šířka | 132cm |
| Hloubka | 70cm |
| Typ | se dvěma boky |
| Styl | klasická |
| Počet míst | malá |
| Rozkládací | ano |
| Umístění | do dětského pokoje,do malých prostor,do obýváku |
| jednobarevná | ano |
| s úložným prostorem | ne |
| Šířka po rozložení na spaní | 110cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 210cm |
| dvoubarevná | ne |
| Polštáře | s polštáři za zády |
| Způsob rozkládáni | posuv sedáku a sklopení zad |
| vícebarevná | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.