Popis
Popis
Rozkládací pohovka s úložným prostorem Potahová látka: Xillar 18 = béžová látka Fotografie pohovky se zakreslenými rozměry je pouze ilustrativní (jiná barva)! Rozměry (šířka x výška x hloubka): 197 x 96 x 95 cm Výška sedu: 45 cm Hloubka sedu: 57 cm Výška zádové opěrky: 64 cm Výška nožky: 5 cm Plocha na spaní po rozložení: 123 x 197 cm Rozměry úložného prostoru: 164 x 72 x 17 cm Nosnost: 200 kg Materiál: - rám z masivního dřeva - vlnité pružiny typu B - polyuretanová pěna T2540 - 4 cm - pěna HR 3030 - 5 cm - pěna T2130 - povrchová úprava - plastové černé nožky Rozklad: typ Click - Clack
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 585568 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| Barva | béžová |
| Materiál | látka |
| Výška | 96 cm |
| Hloubka | 95 cm,197 cm |
| Typ | bez boků |
| Styl | Moderní |
| Počet míst | malá |
| Rozkládací | ano |
| Umístění | do obývacího pokoje |
| Materiál nožek | plastové nožky |
| jednobarevná | ano |
| s úložným prostorem | ano |
| Šířka po rozložení na spaní | 197 cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 123 cm |
| dvoubarevná | ne |
| Polštáře | bez polštářů |
| Způsob rozkládáni | clic-clac |
| vícebarevná | ne |
| Typ zboží | pohovky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.