Popis
Popis
Rozkládací pohovka - trojsedák Potahová látka: orinoco 85 = tyrkysová látka Součástí jsou polštáře se zapínáním na zip a úložný prostor. Celočalouněná, vhodná do prostoru. Obrázek rozložené pohovky je ilustrativní (jiná barva)! Rozměr (šxvxh): 255 x 98 (74 cm bez polštářů) x 105 cm Ložná plocha (šxh): 196 x 148 cm Výška sedu: 40 cm Hloubka sedu: s polštáři 58 cm, bez polštářů 90 cm Rozměry úložného prostoru (šxhxv): 191 x 70 x 21 cm Materiál: pružina vlnitá, owata, polyuretanová pěna T30 Nohy kovové chromované. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 245693 |
|---|---|
| Výrobce |
ROBERT MEBLE |
| Materiál | látka |
| Výška | 98cm |
| Šířka | 255cm |
| Hloubka | 105cm |
| Požadované vlastnosti | pružinová matrace |
| Typ | se dvěma boky |
| Styl | Moderní |
| Počet míst | 3 |
| Rozkládací | ano |
| Umístění | do dětského pokoje,do kanceláře,do malých prostor,do obýváku |
| jednobarevná | ano |
| s úložným prostorem | ano |
| Šířka po rozložení na spaní | 196cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 148cm |
| Polštáře | s dekoračními polštáři,s polštáři za zády |
| Způsob rozkládáni | posuv sedáku a sklopení zad |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.