Popis
Popis
Rozkládací pohovka - trojsedák Potahová látka: lincoln 90+86+83 = šedé látky Součástí jsou polštáře se zapínáním na zip a úložný prostor. Celočalouněná, vhodná do prostoru. Rozměr (šxvxh): 256 x 95 (70 cm bez polštářů) x 120 cm Ložná plocha (šxh): 201x 170 cm Výška sedu: 42 cm Hloubka sedu: s polštáři 43 cm, bez polštářů 103 cm Rozměry úložného prostoru (šxhxv): 195 x 77 x 21 cm Materiál: pružina vlnitá, owata, elastický pás, polyuretanová pěna T35 Nohy dřevěné a plastové. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 245759 |
|---|---|
| Výrobce |
ROBERT MEBLE |
| Materiál | látka |
| Výška | 95cm |
| Šířka | 256cm |
| Hloubka | 120cm |
| Požadované vlastnosti | pružinová matrace |
| Typ | se dvěma boky |
| Styl | Moderní |
| Počet míst | 3 |
| Rozkládací | ano |
| Umístění | do dětského pokoje,do kanceláře,do malých prostor,do obýváku |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ano |
| Šířka po rozložení na spaní | 201cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 170cm |
| Polštáře | s dekoračními polštáři,s polštáři za zády |
| Způsob rozkládáni | posuv sedáku a sklopení zad |
| vícebarevná | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.