Popis
Popis
Rozkládací pohovka s úložným prostorem Obrázky rozložené pohovky jsou pouze ilustrační (jiná barva)! Barva: Monolith 85 - šedá látka/ Monolith 97 - tmavě šedá látka Rozměry (šxvxh): 210 x 90 x 85 cm - výška sedu 45 cm - hloubka sedu 55 cm - výška dřevěných nožek 2 cm - prostor po rozložení na spaní 115 x 190 cm Materiál: pěna T25 Mechanismus rozkladu: clic-clac Dodáváno v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 581441 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| EAN | 5904484020323 |
| Barva | šedá |
| Materiál | látka |
| Výška | 90 cm |
| Hloubka | 85 cm,210 cm cm |
| Typ | se dvěma boky |
| Styl | klasická |
| Počet míst | malá |
| Rozkládací | ano |
| Umístění | do obýváku |
| Materiál nožek | dřevěné nožky |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ano |
| Šířka po rozložení na spaní | 190 cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 115 cm |
| dvoubarevná | ano |
| Polštáře | bez polštářů |
| Způsob rozkládáni | clic-clac |
| vícebarevná | ne |
| Typ zboží | pohovky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.