Popis
Popis
Rozkládací čalouněná pohovka Barva: - zelená látka Monolith 37 Fotografie rozložené sedačky a jejich detailů jsou ilustrační, jiná látka! Rozměr (šxvxh): 216 x 93 x 87 cm Výška nožek: 9,5 cm Hloubka sedu: 55 cm Výška sedu: 41 cm Plocha po rozložení na spaní 195 cm x 110 cm Mechanismus rozkladu: klik-klak Materiál: látka Nohy v barvě buku Dodáváno v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 247539 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| Barva | zelená |
| Materiál | látka |
| Výška | 93 cm |
| Hloubka | 87 cm,216 cm |
| Typ | se dvěma boky |
| Styl | Moderní |
| Počet míst | trojsedák |
| Rozkládací | ano |
| Umístění | do obýváku |
| Materiál nožek | dřevěné nožky |
| jednobarevná | ano |
| s úložným prostorem | ne |
| Šířka po rozložení na spaní | 195 cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 110 cm |
| dvoubarevná | ne |
| Polštáře | bez polštářů |
| Způsob rozkládáni | clic-clac |
| vícebarevná | ne |
| Typ zboží | pohovky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.