Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka ve tvaru "L" Provedení: levé Potahová látka: Sawana 05 = tmavě šedá látka/Soft 11 = černá ekokůže Obrázek rozložené sedačky je pouze ilustrativní (jiná barva)! Materiál: bonellové pružiny, nožky - plast Rozměry (dxšxv): 250 x 180 x 85 cm Výška sedu: 44 cm Prostor pro spaní: 220 x 135 cm Systém rozkladu "Delfin" Sedačka má úložný prostor. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 233380 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| Velikost | Střední |
| Materiál | kombinace látky a ekokůže |
| Šířka | 250cm |
| Hloubka | 180cm |
| Typ | s jedním bokem,rohová |
| Styl | klasická |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 44cm |
| Materiál nožek | plastové nožky |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ano |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | levá |
| Výška (celková) | 85cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 220cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 135cm |
| dvoubarevná | ano |
| pružinová matrace | ano |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| Polštáře | bez polštářů |
| s křeslem (v ceně) | ne |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| s taburetem (v ceně) | ne |
| se záhlavníkem | ne |
| vysoká záda | ne |
| polštáře na zip | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.