Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka ve tvaru "L" Provedení: levé Foto rozkladu a detailu je pouze ilustrativní (jiná barva)! Potahová látka: Jasmine 29 = hnědá/Jasmine 22 = béžová Materiál: vlnité pružiny, nožky - chrom Rozměry (dxšxv): 295 x 195 x 80 cm Výška a hloubka sedu: 38 x 58 cm Prostor pro spaní: 210 x 125 cm Systém rozkladu "Delfin" Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 233362 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| Velikost | velká |
| Materiál | látka |
| Šířka | 295cm |
| Hloubka | 195cm |
| Typ | rohová |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 38cm |
| Materiál nožek | chromované nožky |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ne |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | levá |
| Výška (celková) | 80cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 210cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 125cm |
| dvoubarevná | ano |
| pružinová matrace | ano |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| s křeslem (v ceně) | ne |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| se záhlavníkem | ne |
| vysoká záda | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.