Sedací soupravy
Rohová sedačka POMPILIUS 1 univerzální, světle šedá látka/bílá ekokůže
Rohová sedačka POMPILIUS 1 univerzální, světle šedá látka/bílá ekokůže
Výrobce: ROBERT MEBLE
Na objednávku
23 050 Kč
Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka Sedačka je univerzální = roh lze smontovat na pravý i levý! Potahová látka: Sawana 21 = světle šedá látka / Madryt 120 = bílá ekokůže Materiál: pružiny bonell, polyuretanová pěna T25 Rozměry (dxšxv): 227 x 165 x 95 cm. Výška bez polštářů: 90 cm Výška sedu: 46 cm Hloubka sedu: 60 cm k polštářům, 80 cm bez polštářů Prostor pro spaní: 204 x 160 cm Rozměry úložného prostoru: 153 x 68 cm + 127 x 70 cm Nohy dřevěné. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 221615 |
|---|---|
| Výrobce |
ROBERT MEBLE |
| Velikost | malá |
| Materiál | kombinace látky a ekokůže |
| Šířka | 227cm |
| Hloubka | 165cm |
| Typ | se dvěma boky,rohová |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 46cm |
| Materiál nožek | dřevěné nožky |
| s úložným prostorem | ano |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | univerzální |
| Výška (celková) | 95cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 204cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 160cm |
| dvoubarevná | ano |
| pružinová matrace | ano |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| Polštáře | s polštáři za zády |
| s křeslem (v ceně) | ne |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| s taburetem (v ceně) | ne |
| se záhlavníkem | ne |
| vysoká záda | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.