Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka Provedení levé. Potahová látka: Raquel 18: béžová látka Rozměry (délka x šířka x výška): 228 x 165 x 100 cm, výška bez polštářů 92 cm, výška sedu 46 cm Prostor pro spaní: 200 x 128 cm Materiál: vlnité pružiny typ B, HR pěna, pěna T25 Mechanismus rozkladu: delfin Úložný prostor. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 581437 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| EAN | 5905496606642 |
| Barva | béžová |
| Velikost | Střední |
| Materiál | látka |
| Hloubka | 228 cm,165 cm |
| Typ | rohová |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 46 cm |
| jednobarevná | ano |
| s úložným prostorem | ano |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | levá |
| Výška (celková) | 100 cm cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 200 cm cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 128 cm |
| dvoubarevná | ne |
| pružinová matrace | ano |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| Polštáře | bez polštářů |
| s křeslem (v ceně) | ne |
| možnost doobjednání křesla | ano |
| s taburetem (v ceně) | ne |
| se záhlavníkem | ano |
| vysoká záda | ano |
| na každodenní spaní | ne |
| Typ zboží | rohové sedačky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.