Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem Sedačka je univerzální = roh lze smontovat na pravý i levý. Potahová látka: Falcone 16/25 Oděruodolnost textilie podle testu Martindale: 50 000 oděrů Barva: šedá/tmavě šedá Rozměry (šířka x výška x hloubka): 240 x 86 x 140 cm Výška sedu: 39 cm Ložná plocha (šířka x hloubka): 200 x 120 cm Výplň: PUR pěna Nožky: materiál - plast, barva - černá Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 585472 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Barva | šedá |
| Velikost | Střední |
| Materiál | látka |
| Hloubka | 240 cm cm,140 cm |
| Typ | rohová |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 39 cm |
| Materiál nožek | plastové nožky |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ano |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | univerzální |
| Výška (celková) | 86 cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 200 cm cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 120 cm |
| dvoubarevná | ano |
| pružinová matrace | ne |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| Polštáře | s polštáři za zády |
| s křeslem (v ceně) | ne |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| s taburetem (v ceně) | ne |
| se záhlavníkem | ne |
| vysoká záda | ne |
| na každodenní spaní | ne |
| omyvatelná | ne |
| Typ zboží | rohové sedačky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.