Sedací soupravy
Rohová sedačka GRISEUS univerzální, světle béžová látka/světle hnědá látka
Rohová sedačka GRISEUS univerzální, světle béžová látka/světle hnědá látka
Výrobce: ROBERT MEBLE
Na objednávku
13 560 Kč
Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka Sedačka je univerzální = roh lze smontovat na pravý i levý! Potahová látka: Inari 22 = světle béžová látka / Inari 23 = světle hnědá látka Součástí jsou polštáře ve světle hnědé barvě (látka Inari 23) se zapínáním na zip Obrázek rozložené sedačky je ilustrativní (jiná barva)! Materiál: polyuretanová pěna T30 Rozměry (dxšxv): 203 x 140 x 85 cm. Výška bez polštářů 80 cm. Výška sedu: 40 cm Hloubka sedu: 52 cm k polštářům, 73 cm bez polštářů Prostor pro spaní: 203 x 125 cm Rozměry úložného prostoru: 127 x 63 cm Nohy plastové. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 221605 |
|---|---|
| Výrobce |
ROBERT MEBLE |
| Velikost | malá |
| Materiál | látka |
| Šířka | 203cm |
| Hloubka | 140cm |
| Typ | se dvěma boky,rohová |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 40cm |
| Materiál nožek | plastové nožky |
| s úložným prostorem | ano |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | univerzální |
| Výška (celková) | 85cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 203cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 125cm |
| dvoubarevná | ano |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| Polštáře | s područkovými polštáři,s polštáři za zády |
| s křeslem (v ceně) | ne |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| s taburetem (v ceně) | ne |
| se záhlavníkem | ne |
| vysoká záda | ne |
| polštáře na zip | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.