Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka ve tvaru "U" Provedení: pravé Potahová látka: Berlin 01 = šedá látka prošitá béžovou a černou nití/Soft 17 = bílá ekokůže Obrázky rozložené sedačky a detailů jsou pouze ilustrativní (jiná barva)! Materiál: vlnité pružiny, nožky - chrom Rozměry (dxšxv): 338 x 167/189 x 78 cm Výška a hloubka sedu: 40 x 60 cm Prostor pro spaní: 275 x 126 cm Systém rozkladu "Delfin" Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 580831 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| EAN | 5904484013677 |
| Barva | bílá,šedá |
| Velikost | velká |
| Materiál | kombinace látky a ekokůže |
| Hloubka | 190 cm,338 cm |
| Typ | ve tvaru U |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 40 cm |
| Materiál nožek | chromované nožky |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ne |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | pravá |
| Výška (celková) | 78 cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 275 cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 126 cm |
| dvoubarevná | ano |
| pružinová matrace | ano |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| s křeslem (v ceně) | ne |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| s taburetem (v ceně) | ne |
| se záhlavníkem | ne |
| vysoká záda | ne |
| na každodenní spaní | ne |
| omyvatelná | ne |
| polštáře na zip | ne |
| Typ zboží | rohové sedačky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.