Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka, levá Sedačka ve tvaru L je stylový kus nábytku, který má i přes svůj klasický tvar a důležitost symetrie moderní povrchovou úpravu a zajímavé prošívané vsadky, které dodají celému interiéru skutečný charakter. Určitě - díky svým rozměrům zapadne do každého interiéru - ale nejde jen o rozměry. Za pozornost stojí inspirativní design, který se projevuje nejen v prošívání, ale také v ocelových, černých nohách. Zadní část sedačky je potažená látkou, je tedy možné postavit ji kdekoliv v prostoru. Sedačka má úložný prostor. Díky mechanismu typu Dolphin snadno a intuitivně proměníme pohodlnou sedačku v lůžko. Obrázky s rozměry, detaily a rozkladem jsou pouze ilustrativní (jiná barva)! Potahová látka: paros 02 = středně šedá látka Materiál: vlnité pružiny typu B, pěna HR (sed) a T25 (opěrky), nožky - černý kov Rozměry (šxhxv): 225 x 160 x 80/105 cm (bez polštářů/s polštáři) Výška sedu: 45 cm Hloubka sedu: 45 cm Výška nožek: 13 cm Šířka otomanu: 110 cm Prostor pro spaní (šxh): 200 x 110 cm Dodáváno v demontu. Rozměry a váha balíků: 165 x 118 x 90 cm, 52 kg 120 x 100 x 90 cm, 55 kg
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 580838 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| EAN | 5904484050641 |
| Barva | šedá |
| Velikost | malá |
| Materiál | látka |
| Hloubka | 160 cm cm,225 cm |
| Typ | se dvěma boky |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 45 cm |
| Materiál nožek | kovové nožky |
| jednobarevná | ano |
| s úložným prostorem | ano |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | levá |
| Výška (celková) | 105 cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 200 cm cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 110 cm |
| dvoubarevná | ne |
| pružinová matrace | ano |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| Polštáře | bez polštářů |
| s křeslem (v ceně) | ne |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| s taburetem (v ceně) | ne |
| se záhlavníkem | ne |
| vysoká záda | ano |
| na každodenní spaní | ne |
| omyvatelná | ne |
| polštáře na zip | ne |
| Typ zboží | rohové sedačky |