Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka ve tvaru "L" Sedačka je univerzální = roh lze smontovat na pravý i levý. Zadní část sedačky je potažená látkou, je tedy možné postavit ji kdekoliv v prostoru. Potahová látka: Sawana 05 = tmavě šedá látka/Soft 11 = černá ekokůže Obrázek rozložené sedačky je pouze ilustrativní (jiná barva)! Materiál: pěna T2542, nožky - plast Rozměry (dxšxv): 237 x 150 x 90 cm Výška a hloubka sedu: 40 x 57 cm Prostor pro spaní: 195 x 125 cm Sedačka má úložný prostor. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 580836 |
|---|---|
| Výrobce |
ELTAP |
| EAN | 5904484050061 |
| Barva | černá,šedá |
| Velikost | malá |
| Materiál | kombinace látky a ekokůže |
| Hloubka | 150 cm,237 cm |
| Typ | se dvěma boky,rohová |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 40 cm |
| Materiál nožek | plastové nožky |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ano |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | univerzální |
| Výška (celková) | 90 cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 195 cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 125 cm |
| dvoubarevná | ano |
| pružinová matrace | ne |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| Polštáře | s polštáři za zády |
| s křeslem (v ceně) | ne |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| s taburetem (v ceně) | ne |
| se záhlavníkem | ne |
| vysoká záda | ne |
| na každodenní spaní | ne |
| omyvatelná | ne |
| polštáře na zip | ne |
| Typ zboží | rohové sedačky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.