Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka ve tvaru U s úložným prostorem Potahová látka: Alova 67/07 Oděruodolnost textilie podle testu Martindale: 85 000 oděrů Barva: hnědá/béžová Rozměry (šířka x výška x hloubka): 287 x 74/86 x 139/139 cm Ložná plocha (šířka x hloubka): 265 x 115 cm Výška sedu: 39 cm Výplň: PUR pěna T28 Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 585473 |
|---|---|
| Výrobce |
Tempo Kondela |
| Barva | Béžová,Hnědá |
| Velikost | Střední |
| Materiál | látka |
| Hloubka | 287 cm,139 cm |
| Typ | ve tvaru U |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 39 cm |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ano |
| Výška (celková) | 86 cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 265 cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 115 cm |
| dvoubarevná | ano |
| pružinová matrace | ne |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| Polštáře | s polštáři za zády |
| s křeslem (v ceně) | ne |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| s taburetem (v ceně) | ne |
| se záhlavníkem | ne |
| vysoká záda | ne |
| na každodenní spaní | ne |
| omyvatelná | ne |
| polštáře na zip | ano |
| Typ zboží | rohové sedačky |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.