Popis
Popis
Rohová šatní skříň, bílá. Rohová šatní skříň v elegantním a praktickém provedení. Korpus i dvířka jsou z kvalitní LTD v bílé matné barvě. Uspořádání úložného prostoru skříně dle obrázku. Lamino je odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, hraněné ABS páskou. Rozměry skříně jsou š/hl/v 106 x 106 x 193 cm, šířka dveří je 73 cm, hloubka boku 55 cm. Výška: 193 cm Šířka: 106 cm Hloubka: 106 cm Barva: bílá Materiál: LTD (lamino) Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 231053 |
|---|---|
| Výrobce |
Casarredo |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 193cm |
| Šířka | 106cm |
| Hloubka | 106cm |
| Typ | šatní |
| Styl | Moderní |
| Rohová skříň | ano |
| Počet dveří | dvoudveřové |
| Se zrcadlem | ne |
| Počet polic | 3 police |
| S osvětlením | Ne |
| Umístění | do ložnice,do obývacího pokoje |
| Příslušenství | ne |
| jednobarevná | ano |
| lesk | ne |
| úzká | ne |
| bez zrcadla | ano |
| možnost dokoupit nástavec | ne |
| velká | ano |
| s posuvnými dveřmi | ne |
| s velkým zrcadlem přes celé dveře | ne |
| s nástavcem | ne |
| se šuplíky | ne |
| Počet šatních tyčí | 2 šatní tyče |
| možnost dokoupit police | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.