Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka Sedačka je univerzální = roh lze smontovat na pravý i levý! Potahová látka: alfa 120 = žlutá látka Součástí jsou polštáře se zapínáním na zip a úložný prostor. Celočalouněná, vhodná do prostoru. Obrázek rozložené sedačky je ilustrativní (jiná barva)! Možnost dokoupení trojsedáku. Rozměr (šxvxh): 261 x 98 (74 cm bez polštářů) x 178 cm Ložná plocha (šxh): 203 x 148 cm Výška sedu: 40 cm Hloubka sedu: s polštáři 58 cm, bez polštářů 90 cm Rozměry úložného prostoru (šxh): 90 x 70 cm Materiál: pružina vlnitá, owata, polyuretanová pěna T30 Nohy kovové chromované. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 245616 |
|---|---|
| Výrobce |
ROBERT MEBLE |
| Velikost | Střední |
| Materiál | látka |
| Šířka | 261cm |
| Hloubka | 178cm |
| Typ | se dvěma boky |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 40cm |
| Materiál nožek | kovové nožky |
| jednobarevná | ano |
| s úložným prostorem | ano |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | univerzální |
| Výška (celková) | 98cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 203cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 148cm |
| pružinová matrace | ano |
| možnost doobjednání taburetu | ne |
| Polštáře | s dekoračními polštáři |
| možnost doobjednání křesla | ne |
| se záhlavníkem | ne |
| polštáře na zip | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.