Popis
Popis
Rozkládací rohová sedačka Sedačka je univerzální = roh lze smontovat na pravý i levý! Obrázek rozkladu je pouze ilustrativní (jiná barva)! Potahová látka: orinoco 64 = fialová látka/madryt 120 = bílá ekokůže Součástí jsou polštáře se zipem a úložný prostor. Celočalouněná, vhodná do prostoru. Rozměr (šxvxh): 272 x 83 (80 cm bez polštářů) x 190 cm Ložná plocha (šxh): 206 x 149 cm Výška sedu: 39 cm Hloubka sedu: s polštáři 65 cm, bez polštářů 90 cm Rozměry úložného prostoru (šxh): 128 x 70 cm Materiál: pružina vlnitá, polyuretanová pěna T30 Nohy plastové. Dodáváno v demontu. Rozměry (šxvxh) a váhy balíků: 1. balík - 185 x 80 x 115 cm, 65 kg 2. balík (středový sed) - 135 x 63 x 93 cm, 70 kg 3. balík (boky) - 140 x 85 x 65 cm, 45 kg
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 254164 |
|---|---|
| Výrobce |
ROBERT MEBLE |
| Velikost | Střední |
| Materiál | kombinace látky a ekokůže |
| Šířka | 272cm |
| Hloubka | 190cm |
| Typ | s jedním bokem,rohová |
| Styl | Moderní |
| Rozkládací | ano |
| Výška sedu | 39cm |
| Materiál nožek | plastové nožky |
| jednobarevná | ne |
| s úložným prostorem | ano |
| Provedení rohové sedačky z čelního pohledu | univerzální |
| Výška (celková) | 83cm |
| Šířka po rozložení na spaní | 206cm |
| Hloubka po rozložení na spaní | 149cm |
| dvoubarevná | ano |
| pružinová matrace | ano |
| Polštáře | s dekoračními polštáři,s polštáři za zády |
| polštáře na zip | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.