Popis
Popis
Relaxační křeslo polohovací Barva: béžová Rozměry (šxvxh): 71 x 106-79 x 85-155 cm Výška sedu: 49 cm Materiál: látka Nosnost 120 kg Dodání v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 234764 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001168959 |
| Nosnost | 120kg |
| Materiál | látka |
| Výška | 106cm |
| Šířka | 71cm |
| Hloubka | 85cm |
| Typ | čalouněné,polohovací,relaxační |
| Styl | Moderní |
| Výška sedu | 49cm |
| Typ nohou | 4 nohy |
| Umístění | do ložnice,do obýváku |
| jednobarevná | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.