Popis
Popis
Policový regál Barva: craft tobaco Rozměr (šxvxh): 52 x 193 x 34 cm Materiál: LTD, ABS hrany Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 225962 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 193cm |
| Šířka | 52cm |
| Hloubka | 34cm |
| Požadované vlastnosti | s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | regál |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 4 police |
| Umístění | do dětského pokoje,do jídelny,do obývacího pokoje,do pracovny (kanceláře) |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.