Popis
Popis
Regál 4 police Materiál: lakovaný bambus Nosnost každé police 3kg Rozměr (šxvxh):37 x 110 x 33 cm Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 207648 |
|---|---|
| Výrobce |
Autronic |
| EAN | 8596608011002 |
| Materiál | masiv |
| Výška | 110cm |
| Šířka | 37cm |
| Hloubka | 33cm |
| Požadované vlastnosti | s policemi (policová),bez zadní stěny |
| Typ | regál |
| Styl | Klasický |
| Počet polic | 4 police |
| Umístění | do jídelny,do kuchyně,do obývacího pokoje,do pracovny (kanceláře) |
| Doplňky k regálům | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.