Popis
Popis
Policový regál v moderním provedení Barva: dub sonoma Rozměry (šxvxh): 120/60 x 60/120 x 20 cm Materiál: LTD 16 mm Horizontální či vertikální umístění. Dodání v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 198716 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| EAN | 8596608029496 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 120cm |
| Šířka | 60cm |
| Hloubka | 20cm |
| Požadované vlastnosti | s policemi (policová),bez zadní stěny |
| Typ | regál,na zeď (nástěnná) |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 10 polic |
| Umístění | do jídelny,do obývacího pokoje,do pracovny (kanceláře) |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.