Popis
Popis
Regál nízký policový Barva: švestka wallis/černý lesk Materiál: lamino 16 mm Rozměr (šxvxhl): 90 x 114 x 37 cm Dodává se v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 250665 |
|---|---|
| Výrobce |
MEBLOCROSS |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 114cm |
| Šířka | 90cm |
| Hloubka | 37cm |
| Požadované vlastnosti | s plnými dvířky,s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | regál |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 4 police |
| Umístění | do jídelny,do obývacího pokoje |
| lesk | ano |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.