Popis
Popis
Regál Barva: vysoký bílý lesk Rozměry (šxvxh): 60 x 200 x 40 cm Materiál: lamino, ABS hrany Dodání v demontu
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 234612 |
|---|---|
| Výrobce |
Halmar |
| EAN | 2010001168157 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 200cm |
| Šířka | 60cm |
| Hloubka | 40cm |
| Požadované vlastnosti | s plnými dvířky,se šuplíky,s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | regál |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 3 police |
| Umístění | do dětského pokoje,do jídelny,do koupelny,do obývacího pokoje,do pracovny (kanceláře) |
| lesk | ano |
| Doplňky k regálům | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.