Popis
Popis
Rohový regál Barevné provedení: černá Materiál: lamino Rozměry: - šířka: 33,5 cm - výška: 115,8 cm - hloubka: 33,5 cm Regál je součástí nábytkové řady, ze které si můžete poskládat celou kancelář. Dodáváno v demontu.
Vlastnosti
Vlastnosti
| Kód | 252153 |
|---|---|
| Výrobce |
LAMIVEX |
| EAN | 8596608007319 |
| Materiál | Lamino |
| Výška | 116cm |
| Šířka | 34cm |
| Hloubka | 34cm |
| Požadované vlastnosti | s policemi (policová),se zadní stěnou |
| Typ | knihovna,regál,rohová (do rohu) |
| Styl | Moderní |
| Počet polic | 2 police |
| Umístění | do dětského pokoje,do pracovny (kanceláře) |
| Původ | český výrobek |
| lesk | ne |
Největší výběr na trhu
U nás najdete statisíce produktů předních českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky
Kvalitní výběr partnerů
Vybíráme jen ty nejspolehlivější eshopy
Doprava zdarma
U většiny partnerů máte od určité částky dopravu zdarma na celou objednávku
Perfektní ceny
Vzhledem k velkému výběru produktů si vždy najdete produkty přesně podle vašeho gusta.